Inauguracja klasy akademickiej WSZOP

Kontynuując współpracę z Wyższą Szkołą Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach po raz drugi ZS1 spotkał zaszczyt uruchomienia Klasy Akademickiej WSZOP.

Jej status otrzymała klasa 3 policyjno-celna.Podczas uroczystej inauguracji obecni byli przedstawiciele uczelni i pomysłodawcy projektu p.Krystyna Sobecka, p.dr Arkadiusz Szajna oraz koordynator projektu z ramienia szkoły p.Agnieszka Krieser. Głównym zainteresowanym zostały wręczone indeksy po czym uczniowie wysłuchali wykładu dotyczącego rozpatrzenia problemu istnienia zbrodni doskonałej. Przed nami kilkumiesięczny cykl spotkań, warsztatów i wykładów prowadzonych przez kadrę nauczycieli akademickich, dotyczących szeroko rozumianego bezpieczeństwa wewnętrznego.