Instrukcja uzyskania dostępu do e-dziennika

Link bezpośredni do dziennika to: https://uonetplus-dziennik.vulcan.net.pl/piekaryslaskie/011306/

Można także uzyskać dostęp poprzez stronę szkolną: http://zs-1.edu.pl i wybrać zakładkę E-Dziennik.

Po przejściu na stronę E-dziennika należy kliknąć w zielone pole "Zaloguj się" a na kolejnym ekranie wybrać "Przywróć dostęp".

Pojawi się nowa strona na której wpisujemy adres który podaliśmy w szkole i wybieramy "Nie jestem robotem" - możliwe, że będzie konieczna weryfikacja CAPTCHA.

System porówna wprowadzony adres e-mail z wpisanym do bazy i wyśle wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Powinna ona dotrzeć w kilka sekund - jeśli nie będzie widoczna, proszę sprawdzić folder z niechcianą pocztą (SPAM).

Po kliknięciu w otrzymany link należy ustalić hasło zachowując narzucone wymagania (duże, małe literki znaki specjalne itp.). W celu zabezpieczenia dostępu do danych istnieje konieczność okresowej zmiany hasła. Czas aktywności hasła to 30 dni - wymóg unikalności 180 dni.

Po ustaleniu wszystkiego powracamy do strony początkowej e-dziennika i logujemy się.

Praca z dziennikiem jest intuicyjna jednak zachęcam aby zapoznać się z pomocą oferowaną przez system. Szczegółowa instrukcja dostępna jest w zakładce „Pomoc”. Istnieje możliwość uzyskania dostępu do dziennika za pomocą telefonów/tabletów poprzez aplikację Dzienniczek+. Jest ona dostępna w sklepach Google, Apple, Windows. Po zainstalowaniu należy zalogować się na komputerze na swoje konto i w zakładce „Dostęp mobilny” zeskanować kod QR wiążący nasze konto z aplikacją.

 


© 2021 ZS-1.EDU.PL. ALL RIGHTS RESERVED
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
Deklaracja dostępności // Polityka prywatności i RODO