Technik Ekonomista

02.10.2019 roku uczniowie klasy III technikum ekonomicznego wraz z opiekunem mgr Justyną Wyderką  mieli okazję uczestniczyć w Dniach Otwartych NBP, które odbywaja się w naszym województwie raz na kilka lat. Wizyta była bardzo udana. Można było m.in zwiedzić wystawę  historii polskiego złotego, zapoznać się z pierwszymi maszynami liczacymi, poznać pracę ochroniarzy NBP oraz osób zajmujących się pakowaniem i sprawdzaniem autentyczności pieniędzy. Można było również wziąć do reki prawdziwą sztabkę złota, która jeszcze 10 lat temu kosztowała 1 mln zł, a dziś ta wartość zwiększyła się do ponad 2 mln. Na koniec każdy mógł wybić sobie pamiatkową monetę NBP. 

 

Galeria bieżąca

Brak grafik

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar