Technik Ekonomista

W środę 26 września miało miejsce pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie w ramach projektu edukacyjnego "Masz to jak w banku". Projekt realizujemy już od trzeci rok i niezmiennie cieszy się zainteresowaniem uczniów. Tym razem w spotkaniu uczestniczyli uczniowie klasy drugiej technikum ekonomicznego i klasy 1a. Zajęcia w ramach projektu prowadzone są w formie wykładu i dyskusji, a na koniec jak zawsze nagrody otrzymali najbardziej aktywni uczniowie. Dowiedzieliśmy się również, że nasz partner w projekcie zmienił nazwę od września z BZWBK na SANTANDER. Dziękujemy!!!

 

 

Galeria bieżąca

Brak grafik

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar