Technik Ekonomista

W środę 26 września miało miejsce pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie w ramach projektu edukacyjnego "Masz to jak w banku". Projekt realizujemy już od trzeci rok i niezmiennie cieszy się zainteresowaniem uczniów. Tym razem w spotkaniu uczestniczyli uczniowie klasy drugiej technikum ekonomicznego i klasy 1a. Zajęcia w ramach projektu prowadzone są w formie wykładu i dyskusji, a na koniec jak zawsze nagrody otrzymali najbardziej aktywni uczniowie. Dowiedzieliśmy się również, że nasz partner w projekcie zmienił nazwę od września z BZWBK na SANTANDER. Dziękujemy!!!