Technik Ekonomista

W dniu 29 marca 2019 uczniowie klasy drugiej technikum ekonomicznego wraz z opiekunem P. Wyderka mieli okazję odwiedzić Urzad Skarbowy w Piekarach Śląskich.  Pani Naczelnik osobiście oprowadziła nas po urzędzie, zapoznała ze strukturą organizacyjną i zadaniami poszczególnych działów.

 

22 marca uczniowie drugiej klasy technikum ekonomicznego wraz z opiekunem w ramach praktyki zawodowej odwiedzili piekarski oddział banku Santander gdzie mogli zobaczyć jak pracuje się w banku.

Dzisiaj uczniowie klasy II i IV technikum ekonomicznego uczestniczyli w szkoleniu przeprowadzonym przez Naczelnika Urzędu Skarbowego w Piekarach Śląskich Panią Beatę Degórską oraz Zastępcę Naczelnika Urzędu Skarbowego Pana Grzegorza Hoinkę. Przygotowywalismy się, jak co roku do akcji "Rozlicz swój PIT z ekonomistami", chociaż w tym roku akcja powinna nazywać się "Rozlicz swój E-PIT z ekonomistami". Wkrótce info - kiedy i gdzie bedziemy pomagali się rozliczyć za 2018 rok:)

 

 
 
 

Ruszył nabór do XIV edycji Olimiady Przedsiębiorczości, mamy nadzieję, że jak co roku, uczniowie licznie wezmą w niej udział.Hasłem przewodnim tegorocznych zawodów są „Trendy na rynku kapitałowym”.

Przypominamy o najważniejszych terminach:

- zapisy do eliminacji szkolnych  - do 26.10.2018

- eliminacje szkolne - 06.12.2018r. godz. 9.00

Zapisy przyjmują P. Białdyga i P. Wyderka

Szczegóły na stronie www.olimpiada.edu.pl

W środę 26 września miało miejsce pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie w ramach projektu edukacyjnego "Masz to jak w banku". Projekt realizujemy już od trzeci rok i niezmiennie cieszy się zainteresowaniem uczniów. Tym razem w spotkaniu uczestniczyli uczniowie klasy drugiej technikum ekonomicznego i klasy 1a. Zajęcia w ramach projektu prowadzone są w formie wykładu i dyskusji, a na koniec jak zawsze nagrody otrzymali najbardziej aktywni uczniowie. Dowiedzieliśmy się również, że nasz partner w projekcie zmienił nazwę od września z BZWBK na SANTANDER. Dziękujemy!!!

 

 

AS dla ZS-1

Brak grafik

Galeria bieżąca

Brak grafik

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar