Uroczystość ślubowania klasy 1 policyjnej

W dniu dzisiejszym w Komendzie Miejskiej Policji w Piekarach Śląskich odbyła się uroczystość ślubowania klasy pierwszej o profilu policyjnym II Liceum Ogólnokształcącego w Piekarach Śląskich.

Po złożeniu ślubowania Pani Dyrektor Katarzyna Musiałek oraz Pan Komendant Miejski Policji w Piekarach Śląskich inspektor Paweł Dratwiński wręczyli akty nadania stopnia młodszego kadeta. Przed uroczystością kadeci mieli możliwość zwiedzić budynek komendy, obejrzeć ciekawe jej zakamarki, a także zapoznać się ze specyfiką pracy wydziału ruchu drogowego, gdzie między innymi sprawdzono trzeźwość kadetów(oczywiście wszystko było ok). Dla młodszych kadetów był to dzień pełen wrażeń, już jesteśmy umówieni na kolejne wizyty, tym razem mniej uroczyste a bardziej dydaktyczne. Uczniom gratulujemy i życzymy kolejnych awansów - zapraszamy do galerii.

  • Utworzono .

© 2021 ZS-1.EDU.PL. ALL RIGHTS RESERVED
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
Deklaracja dostępności // Polityka prywatności i RODO