Studniówka 2024

13 stycznia 2024 w sali bankietowej "Orfeusz" w Tarnowskich Górach odbył się Bal Studniówkowy maturzystów z Zespołu Szkół nr 1 w Piekarach Śląskich.
Na uczniów przy wejściu czekała od razu niespodzianka - ręcznie zrobiona ścianka do zdjęć przygotowana przez nauczycieli (opiekunów Zespołu Artystyczno-Dekoracyjnego) i Kamila (ucznia klasy 5c5), który stworzył elektroniczny dekor w formie obrazu z sloganem.Po sesji zdjęciowej o godzinie 20.00 Dyrekcja wraz z Panią Prezydent Miasta Piekary Śląskie Sławą Umińską - Kajdan uroczyście rozpoczęła bal. Inauguracja miała tradycyjną formę - abiturienci odtańczyli poloneza - najpierw z wychowawcami oraz przedstawicielami miasta, a potem z swoimi partnerami. Po części oficjalnej młodzież zaproszono na kolację, po której bal nabrał rozpędu. Uczniowie, nauczyciele i goście bawili się na parkiecie wspaniale. Około godziny 24.00 uczestnicy imprezy wybrali Króla i Królową Studniówki 2024.
Z tego miejsca chcieliśmy podziękować rodzicom za organizację balu, wychowawcom klas 5 technikum i 4 lo za koordynację imprezy, a gościom i młodzieży za wspaniałą wspólną zabawę. Zapraszamy go pierwszej galerii zdjęć.

 

  • Utworzono .

© 2021 ZS-1.EDU.PL. ALL RIGHTS RESERVED
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
Deklaracja dostępności // Polityka prywatności i RODO