"Śniadanie nie na stojaka!" - Budżet Obywatelski 2024, głosujmy!

Mały projekt nr 9 w tegorocznym piekarskim Budżecie Obywatelskim to szansa na kolejne siedziska dla ZS1!

27 maja 2024 r. startuje tegoroczne głosowanie w ramach Budżetu Obywatelskiego. Głosować można internetowo na stronie glosowanie.piekary.pl lub w sposób tradycyjny poprzez złożenie wypełnionej karty do urny w Urzędzie Miasta. Do wyboru jest 45 projektów z czego 32 w puli projektów dużych i 13 w puli projektów małych. To od Was zależy ostateczny decyzja. Głosowanie potrwa do 10 czerwca!

Mieszkańcy będą mogli głosować na wybrane przez siebie projekty: na trzy projekty duże (przyznając odpowiednio 3, 2 lub 1 pkt) oraz na trzy projekty małe (przyznając odpowiednio 3, 2 lub 1 pkt). Punktów nie można sumować przyznając je jednemu projektowi. Sposoby głosowania: 

  • internetowo za pomocą wypełnionej elektronicznie karty do głosowania dostępnej na stronie internetowej www.obywatelski.piekary.pl od 27 maja do 10 czerwca 2024 r.,
  • tradycyjnie poprzez oddanie wypełnionej karty do głosowania w punkcie głosowania mieszczącym się w Urzędzie Miasta przy ul. Bytomskiej 84 w Punkcie Informowania Mieszkańców od 27 maja do 10 czerwca 2024 r., 
  • w Punkcie Głosowania Internetowego w Urzędzie Miasta przy ul. Bytomskiej 84 w Punkcie Informowania Mieszkańców od 27 maja do 10 czerwca 2024 r. (źródło tekstu: piekary.pl)

Liczymy na każdy głos - chcemy, aby naszym uczniom było w szkole przyjemnie, miło i godnie, jak na super młodzież przystało!

  • Utworzono .

© 2021 ZS-1.EDU.PL. ALL RIGHTS RESERVED
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
Deklaracja dostępności // Polityka prywatności i RODO