Q&A - nasze odpowiedzi na pytania Ósmoklasistów!

Przegapiliście premierę naszych 3 odcinków Q&A na Facebooku - nie szkodzi!

Zapraszamy do obejrzenia ich tutaj, na naszej nowej stronie internetowej! Poznajcie bliżej uczących u nas nauczycieli, posłuchajcie wypowiedzi uczniów, dowiedzcie się więcej o Technikum nr 1 i II Liceum Ogólnokształcącym w Zespole Szkół nr 1....a później poserfujcie po tej świeżo powstałej, nowoczesnej i przejrzystej stronie WWW opublikowanej specjalnie dla wszystkich Was z okazji Dnia Dziecka.

Ósmoklasiści - odkryjcie zakładkę REKRUTACJA, a w niej portal naboru elektronicznego, regulamin, kalendarz ważnych terminów i wszystkie informacje o oferowanych przez nas kierunkach.

Enjoy the Q&A and the new website!

ZS1 Q&A cz. 1
ZS1 Q&A cz. 2