Koduj z Gigantami

Drodzy uczniowie!

Serdecznie zachęcamy Was do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach z programowania "KODUJ Z GIGANTAMI - STARCIE GIGANTÓW - PROGRAMISTYCZNY BÓJ BOHATERÓW NAJLEPSZYCH GIER”!

Zajęcia umożliwiają poznanie podstaw programowania w środowiskach takich jak: Scratch, Minecraft, App Inventor, Roblox, C#, Visual Studio, HTML.

Chcecie poznać świat tworzenia gier, aplikacji mobilnych i języków programowania? Jeśli tak, wydarzenie Koduj z Gigantami jest właśnie dla Was!

Zapisy już wystartowały. Liczba miejsc jest ograniczona!

Warsztaty będą odbywać się 26 września przy ul. Piekarskiej 6 (Zabytkowa Poczta) w Bytomiu.

Sprawdź szczegóły i wypełnij wraz z rodzicem formularz zapisowy, aby zarezerwować miejsce: kodujzgigantami.pl

Na zajęcia zapraszają @Giganci Programowania.

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów - entuzjastów nowych technologii oraz tych, którzy dopiero chcą rozpocząć przygodę z programowaniem.

Projekt organizowany jest przez szkołę Giganci Programowania, oferującą od ponad 6 lat kursy programowania dla dzieci i młodzieży.

Giganci Programowania są globalnym partnerem Microsoft dla Edukacji.