Akademia Ostatniego Dzwonka

Z roku na rok Akademia Ostatniego Dzwonka to element kulminacji emocji dla wychowawców, maturzystów i ich rodziców.

26 kwietnia, piątek ... był nie tylko zwykłym zwieńczeniem tygodnia, ale dla naszych abiturientów był to ostatni dzień szkolny. O godzinie 9.00 przy brzmieniu dźwięku dzwonka i oklasków uczniów z klas młodszych, nasi maturzyści ruszyli uroczystym pochodem do cudownie przystrojonej sali gimnastycznej. Po drodze mogli oglądać swoje zdjęcia przyczepione do dekoracyjnych balonów umieszczonych wzdłuż korytarzy. Akademię swoją obecnością zaszczycili przedstawiciele Miasta Piekary Śląskie oraz 2 uczelni: Wyższej Szkoły Zarządzania Ochroną Pracy oraz Akademii WSB. Mogliśmy liczyć także na reprezentantów firmy Amister. Jednak w dniu dzisiejszym cała uwaga skupiała się na abiturientach, ich rodzicach i wychowawcach. Uroczystość miała charakter wielowymiarowy: od powagi, przez emocje i śmiech, do łez i wzruszeń. W trakcie trwania akademii rozdano świadectwa z wyróżnieniem, wręczono Super Jedynki w ciekawych kategoriach, a najzdolniejsi otrzymali promesy WSZOP i Złoty Indeks AWSB. Uczniowie dziękowali wychowawcom, ci zaś nie zapomnieli o zasłużonych dla szkoły rodzicach. Uhonorowano wielu, oklaski towarzyszyły każdemu fragmentowi gali. Po części oficjalnej rozpoczęło się "after party" z poczęstunkiem i muzyką w tle, a paparazzi czuwali z aparatami, więc pozostaje zaprosić tylko do naszej galerii" album 1, album 2

  • Utworzono .

© 2021 ZS-1.EDU.PL. ALL RIGHTS RESERVED
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
Deklaracja dostępności // Polityka prywatności i RODO