Klasa policyjna

W piątek 12.06.2015. klasy policyjne uczestniczyły w Dniu Otwartym Szkoły Policji w Katowicach. Na miejscu czekało na nich wiele atrakcji: występ Orkiestry Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, pokaz musztry policyjnej, pokaz Grupy Interwencyjnej Służby Więziennej, pokaz sprawności policyjnej i sportów walki, pokaz wyszkolenia i tresury psów policyjnych, pokaz Zespołu Konnego Sekcji Prewencji KMP w Chorzowie, pokaz 6. batalionu powietrznodesantowego z Gliwic i wiele, wiele innych. Uczniowie mogli zapoznać się pracownią daktyloskopii, zobaczyć strzelnicę, nie ominęła ich także pyszna grochówka. Uzyskali wiele ciekawych i praktycznych informacji na temat Szkoły Policji od jej słuchacza, który był naszym przewodnikiem. Dla uczniów klasy pierwszej była to pierwsza wizyta w Szkole Policji, drugoroczniacy uczestniczyli w dniach otwartych już po raz drugi. Uczniowie wrócili pełni wrażeń i bardzo zmęczeni upalem, który dawał się we znaki. smiley  

Galeria bieżąca

Brak grafik

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar