Klasa policyjna

 

W dniu wczorajszym w auli naszej szkoły odbyło się kolejne spotkanie klas policyjnych z Panią nadkomisarz Joanną Czechowską. Tym razem podczas ciekawej lekcji Pani Czechowska przedstawiła problematykę przestępczości w sieci. Uczniowie usłyszeli o różnego rodzaju oszustwach, kradzieżach z wykorzystaniem komputera i sieci internetowej, fałszerstwach a także o niebezpieczeństwie związanym z zawieraniem znajomości przez internet. Pod koniec zajęć Pani Czechowska na prośbę uczniów raz jeszcze opowiedziała o ciekawostkach z planu serialu W 11. 

Dziękujemy za kolejną ciekawą lekcję i wszystko wskazuje na to, że współpraca naszych kadetów z Panią nadkomisarz będzie miała ciąg dalszy.

Galeria bieżąca

Brak grafik

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar