Klasa policyjna

W dniu wczorajszym w auli naszej szkoły odbyło się kolejne spotkanie klas policyjnych z Panią nadkomisarz Joanną Czechowską. Tym razem podczas ciekawej lekcji Pani Czechowska przedstawiła problematykę przestępczości w sieci. Uczniowie usłyszeli o różnego rodzaju oszustwach, kradzieżach z wykorzystaniem komputera i sieci internetowej, fałszerstwach a także o niebezpieczeństwie związanym z zawieraniem znajomości przez internet. Pod koniec zajęć Pani Czechowska na prośbę uczniów raz jeszcze opowiedziała o ciekawostkach z planu serialu W 11.

Dziękujemy za kolejną ciekawą lekcję i wszystko wskazuje na to, że współpraca naszych kadetów z Panią nadkomisarz będzie miała ciąg dalszy.