Klasa policyjna

 

 

W dniu dzisiejszym uczniowie klas "policyjnych" brali udział w ciekawej lekcji, którą w auli naszej szkoły przeprowadziła Pani nadkomisarz Joanna Czechowska, absolwentka Szkoły Policyjnej w Szczytnie, współpracownik Wyższej Szkoły Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach, znana między innymi z serialu telewizyjnego W 11. Wstępem do wykładu było przedstawienie oferty edukacyjnej WSZOP w Katowicach, jako jednej z możliwych ścieżek dalszej edukacji naszych absolwentów. Zasadniczymi tematami wykladu były: " Praca w policji - rzeczywistość a wyobrażenia" oraz "Narkotyki wśród młodych ludzi". Uczniowie z ogromnym zainteresowaniem wysłuchali wykładu Pani Joanny Czechowskiej, która w sposób ciekawy i interesujący podzieliła się swoimi doświadczeniami z pracy w policji, ale także ukazała jak ma się rzeczywistość do wersji ukazanej w filmach. Drugim tematem wykładu były narkotyki. I w tej dziedzinie również nasz Gość podzielił się przede wszystkim doświadczeniem, wynikającym z pracy związanej z szeroko pojętą przestępczością narkotykową. Nie obyło się oczywiście bez pytań dotyczących kulis serialu W 11, a na zakończenie zajęć doszło do krótkiej sesji fotograficznej. Serdecznie dziękujemy Pani Joannie Czechowskiej za ciekawą lekcję, przekazaną wiedzę i informacje a także mamy nadzieję, że cykl ciekawych lekcji i dalsza współpraca będzie kontynuowana.

Galeria bieżąca

Brak grafik

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar