Klasa policyjna

W kolejnym dniu obozu kadeci sprawdzili swoje umiejętności strzeleckie w praktyce, wykonując strzelanie do tarcz z broni pneumatycznej, a także pokonując paintballowy tor przeszkód na czas. Następnie uczniowie brali udział w turnieju walk sumo. Po obiedzie młodzież udała się na symulowaną akcję ratowniczą, która sprawdziła ich wiedzę i umiejętności z ratownictwa medycznego. Po kolacji Uczniowie zostali zapoznani ze specyfikacją przyjęcia do pracy w policji i zostali zapoznani z przykładowymi testami. 
W dniu dzisiejszym zajęcia rozpoczęto od zapoznania kadetów z obsługą i działaniem pistoletu maszynowego Mini Uzi. Uczniowie mogli przestrzelać broń oddając kilka strzałów do tarcz typu "francuz". Następnie uczestniczyli oni w rozgrywkach paintballowych o scenariuszu ostrzeliwania swoich pozycji. Ostatnim elementem szkolenia był test podsumowujący 5-cio dniowe zmagania obozowe. 
Ukoronowaniem obozu był apel, podczas którego uczniom klasy policyjnej  nadano kolejny stopień: "KADET".
I tak minął dzień czwarty, piąty i obóz zakończono.

 

Galeria bieżąca

Brak grafik

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar