Klasa policyjna

W dniu dzisiejszym, w ramach cyklicznych spotkań organizowanych dla klasy policyjnej przy współudziale Komendy Miejskiej Policji w Piekarach Śląskich, grupa uczniów brała udział w zajęciach, dotyczących  broni używanej przez policję. Podczas zajęć kadeci zostali zapoznani z rodzajami broni wykorzystywanej współcześnie przez policję, z budową tej broni, a także zasadami jej użycia. W ćwiczeniach praktycznych poznawali tajniki budowy broni poprzez doskonalenie umiejętności rozbierania i składania wybranych rodzajów pistoletów i karabinków. Ćwiczenia prowadzono, wykorzystując pistolet P-99, pistolet maszynowy PM - 98, karabinek AKMS oraz strzelbę gładkolufową MOSSBERG. Takie zajęcia z pewnością pogłębiają wiedzę teoretyczną i na długo pozostają w pamięci.

 

Galeria bieżąca

Brak grafik

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar