Klasa policyjna

W dniu dzisiejszym tj. 10.04.2014. na obiekcie Skarpa Centrum Sportu w Bytomiu odbyła się IV Olimpiada Sprawności Fizycznej dla Klas Mundurowych i Policyjnych. W rywalizacji brały udział drużyny szkół policyjnych i mundurowych województwa śląskiego. Dziewczyny walczyły o puchar Rektora - Komendanta Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, a chłopcy o Puchar Komendanta Szkoły Policji w Katowicach. W zawodach tych naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy policyjnej: Agnieszka Finka, Marlena Knap, Paulina Kempka, Andrea Małota, Klaudia Musialik, Daniel Kobiałka, Jarosław Augustyn, Aleksander Barzak, Denis Wolski i Kamil Radwański wraz z opiekunami Joanną Pyką i Dariuszem Kempysem. Pięcioosobowe zespoły rywalizowały w sztafetowym biegu na policyjnym torze przeszkód. O końcowym wynku zespołu decydowała suma czasów, osiągniętych przez poszczególnych zawodników. Mimo, iż był to nasz debiut na tej rangi imprezie, nasze ekipy spisały się znakomicie. Dziewczyny wywalczyły VII miejsce, natomiast chłopcy miejsce V. O wysokim poziomie zawodów świadczy fakt, iż w kategorii chłopców różnica między zwycięską drużyną z XIV LO w Katowicach, a naszym zespołem wynosiła zaledwie 6 sek. Drużynowo nie udało się stanąć na podium, gdyby jednak prowadzono klasyfikację indywidualną najlepszy wynik uzyskał nasz reprezentant Daniel Kobiałka, a wśród dziewczyn Paulina Kempka była 10. Zdobyte w tym roku doświadczenie z pewnością zaowocuje w kolejnych latach jeszcze lepszymi wynikami. Zawodnikom gratulujemy uzyskanych wyników oraz dziękujemy za sportową rywalizację i włożony wysiłek.  . 

 

Galeria bieżąca

Brak grafik

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar