Klasa policyjna

W dniu dzisiejszym tj. 7.04.2014. klasa policyjna po raz kolejny uczestniczyła w zajęciach strzeleckich. Podobnie jak na poprzednich zajęciach, również i dzisiaj wykonano strzelanie z  karabinka KBKS Brno oraz  z pistoletu CZ 75 Kadet. Atrakcją zajęć było strzelanie z karabinu MK - 22 oraz z pistoletu Colt. Chociaż przez chwilę młodzi kadeci mogli poczuć się jak snajperzy z oddziału GROM lub jak kowboje przed ponad 100 laty na amerykańskich preriach;) Jak można było przewidzieć strzelcy osiągają coraz lepsze wyniki.  Z nieoficjalnych informacji wiadomo, że najlepszą celnością wykazała się Monika Drewniak. Najważniejsze, że poza doskonaleniem umiejętności strzeleckich zajęcia okazały się również świetną zabawą.