Klasa policyjna

W dniu dzisiejszym tj. 7.04.2014. klasa policyjna po raz kolejny uczestniczyła w zajęciach strzeleckich. Podobnie jak na poprzednich zajęciach, również i dzisiaj wykonano strzelanie z  karabinka KBKS Brno oraz  z pistoletu CZ 75 Kadet. Atrakcją zajęć było strzelanie z karabinu MK - 22 oraz z pistoletu Colt. Chociaż przez chwilę młodzi kadeci mogli poczuć się jak snajperzy z oddziału GROM lub jak kowboje przed ponad 100 laty na amerykańskich preriach;) Jak można było przewidzieć strzelcy osiągają coraz lepsze wyniki.  Z nieoficjalnych informacji wiadomo, że najlepszą celnością wykazała się Monika Drewniak. Najważniejsze, że poza doskonaleniem umiejętności strzeleckich zajęcia okazały się również świetną zabawą.

Galeria bieżąca

Brak grafik

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar