Klasa policyjna

W dniu dzisiejszym uczniowie klasy policyjnej brali udział w zajęciach strzeleckich, które odbyły się na strzelnicy w Sosnowcu. Po szczegółowym instruktażu, dotyczącym zasad użycia broni oraz zasad bezpiecznego zachowania się podczas zajęć strzeleckich uczniowie przystąpili do wykonania strzelania. Strzelanie odbywało się z odległości 25 m. Na początku uczniowie w dwóch seriach po pięć strzałów wykonali strzelanie z karabinka KBKS Brno, a następnie oddali po 10 strzałów z pistoletu CZ 75 Kadet. Dla większości uczniów było to pierwsze strzelanie w życiu. Mimo to wyniki były zadowalające, a w wielu przypadkach rewelacyjne. Strzelanie dostarczyło wielu wrażeń i było świetną zabawą, a wyniki na kolejnych zajęciach z pewnością będą o wiele lepsze

 

Galeria bieżąca

Brak grafik

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar