Klasa policyjna

 

Wzorem poprzednich artykułów pod tym tytułem prezentujemy znane postacie ZS1, które warto bliżej poznać. Tym razem prezentujemy Agnieszkę Finka, o której można znaleźć artykuł w lokalnej prasie. AGNIESZKA FINKA sportowiec junior, wystartowała w Mistrzostwach Piekar Śląskich w Lekkoatletyce, które we wrześniu odbyły się na Orliku przy LO. Reprezentowała swoją szkołę – Zespół Szkół nr 1. Wzięła udział w biegach sprinterskich i nie miała sobie równych. Poprowadziła też swoją drużynę do zwycięstwa w sztafecie i dzięki temu ekipa ZS1 stanęła na najwyższym stopniu podium. Agnieszka Finka jest uczennicą pierwszej klasy o profilu policyjnym. Interesuje się sportem. Kiedyś trenowała w zespole koszykarskim. Teraz postanowiła skupić się na nauce.
 
 

Galeria bieżąca

Brak grafik

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar