Klasa policyjna

W dniu dzisiejszym, 22 pażdziernika 2019 roku, uczniowie klasy 2pc wzięli udział w ogólnopolskim projekcie Tydzień Konstytucyjny. W ramach projektu odbyły się zajęcia wykładowo-warsztatowe, które prowadziła, na zaproszenie P. Agnieszki Krieser, Pani prokurator Aleksandra Antoniak-Drożdż (Stowarzyszenie Lex Super Omnia). Zajęcia dotyczyły zagadnienia wolności słowa oraz mowy nienawiści. Uczniowie zapoznali się z konsekwencjami wynikającymi z hejtu i mowy nienawiści, możliwością ich rozpoznawania i skuteczną obroną przed tego typu zjawiskami. Serdeczne podziękowania dla Pani Prokurator oraz uczniów klasy 2pc.