Klasa policyjna

W dniu dzisiejszym, 22 pażdziernika 2019 roku, uczniowie klasy 2pc wzięli udział w ogólnopolskim projekcie Tydzień Konstytucyjny. W ramach projektu odbyły się zajęcia wykładowo-warsztatowe, które prowadziła, na zaproszenie P. Agnieszki Krieser, Pani prokurator Aleksandra Antoniak-Drożdż (Stowarzyszenie Lex Super Omnia). Zajęcia dotyczyły zagadnienia wolności słowa oraz mowy nienawiści. Uczniowie zapoznali się z konsekwencjami wynikającymi z hejtu i mowy nienawiści, możliwością ich rozpoznawania i skuteczną obroną przed tego typu zjawiskami. Serdeczne podziękowania dla Pani Prokurator oraz uczniów klasy 2pc.

 

Galeria bieżąca

Brak grafik

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar