Klasa policyjna

Spotkanie z NAVALem w kinie Zacisze. Wyjątkowa konferencja zorganizowana została w dniu dzisiejszym a gościem specjalnym był Naval, który opowiedział o swoich przeżyciach związanych z działalnością w ramach struktur jednostki GROM. Rozmowę z emerytowanym już żołnierzem prowadził Łukasz Żywulski z Miejskiej Biblioteki Publicznej. Sala kina była wypełniona do ostatniego miejsca, w konferencji wzięli udział również uczniowie klas mundurowych z Zespołu Szkół nr 1 w Piekarach Śląskich, przedstawiciele służb mundurowych, Prezydent Piekar Śląskich Sława Umińska-Duraj, radny Łukasz Ściebiorowski oraz mieszkańcy miasta. Na początku wyświetlone zostały materiały filmowe związane z pracą wojskowych, którzy biorą udział w śmiertelnie trudnych misjach. Obrazy te wprowadziły zebranych w nastrój, który sprzyjał opowieściom przedstawianym przez doświadczonego wojskowego. Podczas rozmowy opowiedział o tym, jak trafił do bardzo cenionej i najbardziej wymagającej jednostki wojskowej w kraju. Podzielił się z zebranymi swoimi refleksjami na temat relacji łączących go z osobami, z którymi służył, selekcji w strukturach GROM-u oraz… pisania książek.

Galeria bieżąca

Brak grafik

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar