Klasa policyjna

W poniedziałek 9.09.2019 r. uczniowie II klasy liceum o profilu policyjnym i celno - prawnym, rozpoczęli obóz szkoleniowo - militarny w Poniku. Podczas obozu brali udział w wielu ciekawych zajęciach, pracowali z mapą, strzelali z karabinka HK, poznawali tajniki samoobrony i surwiwalu. Oprócz zajęć praktycznych uczestniczyli również w zajęciach z dietetykiem, podczas których poznali zasady zdrowego odżywiania się oraz poddali się badaniu składu ciała metodą bioelektrycznej impedancji. Dużą frajdę sprawiły również zajęcia na ściance wspinaczkowej, nad wodą z użyciem pontonów oraz gry zespołowe polegające na pozorowaniu walki (paintball). Uczestniczyli także w zajęciach z ratownictwa wodnego. Oprócz zajęć dydaktycznych był również czas na rozrywkę i relaks w postaci: walki sumo i gladiatorów, grę w piłkarzyki, ogniska z kiełbaską. Atrakcją były również nocne warty. Niestety wszystko ma swój koniec i w dniu jutrzejszym szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej będzie ostatnim punktem obozu. 

Dojazd do szkoły

Galeria bieżąca

Brak grafik

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar