Klasa policyjna

W dniu  02.04 w naszej szkole odbyło się szkolenie z podstaw strzelectwa, było to wprowadzenie do zajęć na strzelnicy. Na szkoleniu uczniowie dowiedzieli się jakie są rodzaje uzbrojenia oraz ich budowa. Instruktor uczył jak prawidłowo trzymać broń, jaką postawę należy przyjąć i jakie błędy najczęściej popełniają strzelcy. Można było również dotknąć i zobaczyć z bliska repliki broni oraz repliki amunicji. Omówiono również jakie czynniki wpływają na oddanie strzału i co należy zrobić by strzał był celny. Szkolenie to cieszyło się dużym zainteresowaniem klas policyjnych oraz celnych, co świadczy o tym, iż zdecydowana część uczestników chce w przyszłości pracować w służbach mundurowych.

 

Dojazd do szkoły

Galeria bieżąca

Brak grafik

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar