Klasa policyjna

W dniu 13 grudnia uczniowie klasy II P uczestniczyli w patrolu policyjnym, zadaniem uczniów było uświadomienie kierowców o obowiązku włączania świateł mijania w związku z występowaniem niekorzystnych zjawisk na drodze, które są związane z pogarszającą się widocznością w okresie jesienno-zimowym. Dodatkowo uczniowie mieli możliwość skorzystania z miernika prędkości oraz przeprowadzenia kontroli trzeźwości. Podczas wspólnych działań nie brakowało pytań dotyczących zawodu policjanta oraz zadowolenia z tej formy doskonalenia. Podczas tej akcji żaden z kierowców nie został ukarany mandatem karnym a tylko upomnieniem. Pamiętajmy! załączone światła oraz dobrze ustawione zwiększają bezpieczeństwo na drodze.

Dojazd do szkoły

Galeria bieżąca

Brak grafik

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar