Klasa policyjna

W dniu 13 grudnia uczniowie klasy II P uczestniczyli w patrolu policyjnym, zadaniem uczniów było uświadomienie kierowców o obowiązku włączania świateł mijania w związku z występowaniem niekorzystnych zjawisk na drodze, które są związane z pogarszającą się widocznością w okresie jesienno-zimowym. Dodatkowo uczniowie mieli możliwość skorzystania z miernika prędkości oraz przeprowadzenia kontroli trzeźwości. Podczas wspólnych działań nie brakowało pytań dotyczących zawodu policjanta oraz zadowolenia z tej formy doskonalenia. Podczas tej akcji żaden z kierowców nie został ukarany mandatem karnym a tylko upomnieniem. Pamiętajmy! załączone światła oraz dobrze ustawione zwiększają bezpieczeństwo na drodze.