Klasa policyjna

W dniu 16 Października o godz. 9:45 w Zespole Szkół nr 1 w Piekarach Śląskich odbyła się uroczystość ślubowania pierwszej klasy policyjnej i celno-prawnej. Już po raz piąty uczniowie tych klas złożyli ślubowanie, w uroczystości wzięli udział również kadeci II i III klas o profilu policyjnym, którzy otrzymali akty nadania na wyższe stopnie oraz uczniowie klasy II o profilu celno-prawnym. Na uroczystości, oprócz Komendanta Miejskiej Policji w Piekarach Śląskich nadkomisarza Roberta Klimek, gościli także Oficer Prasowy KMP w Piekarach Śląskichst.sierż. Dariusz Dobrzańskioraz Rzecznik Prasowa Izby Administracji Skarbowej w Katowicach p. Grażyna Kmiecik.Klasy pierwsze oficjalnie zostały przyjęte w poczet II liceum Ogólnokształcącego o profilu policyjnym oraz celno-prawnym.

 
 

Dojazd do szkoły

Galeria bieżąca

Brak grafik

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar