Klasa policyjna

W dniu 16 Października o godz. 9:45 w Zespole Szkół nr 1 w Piekarach Śląskich odbyła się uroczystość ślubowania pierwszej klasy policyjnej i celno-prawnej. Już po raz piąty uczniowie tych klas złożyli ślubowanie, w uroczystości wzięli udział również kadeci II i III klas o profilu policyjnym, którzy otrzymali akty nadania na wyższe stopnie oraz uczniowie klasy II o profilu celno-prawnym. Na uroczystości, oprócz Komendanta Miejskiej Policji w Piekarach Śląskich nadkomisarza Roberta Klimek, gościli także Oficer Prasowy KMP w Piekarach Śląskichst.sierż. Dariusz Dobrzańskioraz Rzecznik Prasowa Izby Administracji Skarbowej w Katowicach p. Grażyna Kmiecik.Klasy pierwsze oficjalnie zostały przyjęte w poczet II liceum Ogólnokształcącego o profilu policyjnym oraz celno-prawnym.