Klasa policyjna

W kolejnych dniach obozu uczniowie klasy policyjnej mieli zajęcia z taktyki i techniki interwencji. Na których nauczyli się obrony przed napastnikiem wyposażonym w różne rodzaje broni (pałka, pistolet, nóż). Następnie zostali zapoznani z wszystkimi rodzajami broni białej, stosowanymi w różnych jednostkach specjalnych oraz policyjnych różnych krajów. Dzień zakończył się wspólnym ogniskiem. W trzecim dniu obozu uczniowie klasy policyjnej brali udział w zajęciach strzeleckich paintball oraz pływali na pontonach. Dodatkowo po obiedzie odbył się zajęcia z pierwszej pomocy, natomiast po kolacji grupa udała się na marsz terenowy do Janowa i z powrotem trwający około 2 godzin. 

 
 
 

Galeria bieżąca

Brak grafik

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar