Klasa policyjna

W dniu 03.09.18 klasa II P wyjechała na obóz militarno-sportowy do Ponika. Do Janowa dowiózł nas autokar, natomiast do samego obozu czekał nas 50 minutowy marsz na orientację.  Po dojściu do ośrodka uczniowie zostali zapoznani z regulaminem obozu,  następnie przystąpili do zakwaterowania w domkach. Po obiedzie odbyły się zajęcia z survivalu, w ramach których uczniowie przystąpili do budowy schronienia w warunkach naturalnych, wykorzystując materiał znaleziony w lesie.  Po ciężkiej pracy niektórzy uczniowie skorzystali z możliwości kąpieli w pobliskim jeziorze. Po kolacji odbyły się walki gladiatorów, wśród dziewcząt najlepszą okazała się Aleksandra Włoch, natomiast wśród chłopców najlepszym okazał się p. Dariusz Kempys. Na zakończenie wieczoru zostały wybrane osoby, do pełnienia nocnych wart. W ten sposób zakończył się pierwszy dzień, który był ciekawy i pełen wrażeń.

 

Galeria bieżąca

Brak grafik

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar