Klasa policyjna

W minionym tygodniu klasa I P wraz z opiekunami: Katarzyną Sukiennik i Joanną Pyka oraz profilaktykiem do spraw społecznych Komendy Miejskiej Policji w Piekarach Śląskich sierż. Aleksandrą Zydyk, uczestniczyła w Dniu Otwartym Szkoły Policji w Katowicach. Uczniowie mieli okazję poznać strukturę organizacyjną Szkoły Policji i dowiedzieć się jak wygląda dobór do służby w Policji. Ponadto na miejscu czekało wiele atrakcji: pokaz sprawności policyjnej i sportów walki, pokaz Grupy Interwencyjnej Służby Więziennej, pokaz zatrzymywania niebezpiecznych przestępców w wykonaniu policjantów ze Szkoły Policji, pokaz w wykonaniu 6. batalionu powietrznodesantowego z Gliwic, symulatory dachowania i jazdy samochodem oraz wiele innych.

Dojazd do szkoły

Galeria bieżąca

Brak grafik

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar