Klasa policyjna

W dniu dzisiejszym uczniowie klasy trzeciej liceum (klasa policyjna) uczestniczyli w wycieczce edukacyjnej do Sądu Rejonowego w Bytomiu. Podczas wizyty w sądzie zostali zapoznani z organizacją pracy sądu, ze strukturami, wydziałami a przede wszystkim z organizacją rozprawy sądowej. Po krótkim wprowadzeniu w charakter sprawy uczniowie mieli możliwość uczestniczenia w charakterze publiczności, w dwóch rozprawach, które dzisiaj stanęły na wokandzie. Dzięki temu doświadczeniu uczniowie poznali pracę sędziego, prokuratora oraz obrońcy, mogli osobiście przekonać się jak rzeczywistość ma się do wersji filmowej czy telewizyjnej.

Galeria bieżąca

Brak grafik

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar