Klasa celno-prawna

7 grudnia uczniowie Klasy celno-prawnej pojechali na swoją pierwszą wycieczkę przedmiotową. Jej celem było poznanie specyfiki pracy służb lotniskowych, a w szczególności funkcjonariuszy Służby Celnej, Straży Granicznej oraz lotniskowej Straży Pożarnej. Dzięki zaangażowaniu pracowników Izby Celnej mieliśmy możliwość zwiedzić lotnisko od strony, która jest na codzień niedostępna dla zwiedzających. Uczniowie wysłuchali i zobaczyli ciekawe prezentacje, wykonane przez pracowników służb mundurowych. Funkcjonariusze opowiedzieli jak wygląda praca pirotechnika, jaka jest specyfika zawodu lotniskowego strażaka i wreszcie do której bramki powinni się udać po przylocie, gdy chcą coś zgłosić do oclenia.

Galeria bieżąca

Brak grafik

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar