Newsy samorzadu

"Love was in the air"  w ZS1! Jak co roku Samorząd Uczniowski zadbał o nastrój walentynkowy w naszej szkole. Amor się spisał, zaszczepił zalążki miłości w wielu, a tam gdzie nie trafił jeszcze, dotrze zapewne wraz z pocztą walentynkową. Zdjęcia z fotobudki dostępne na fanpagu szkoły.

 

   z pocztą walentynkową.

Przedstwiamy Samorząd Uczniowski ZS 1 na rok szkolny 2018/2019: Martyna Gałka- przewodnicząca, Błażej Hacaś - zastępca, Maciej Ciesielski- sekretarz, Wiktoria Rybicka i Kamil Morawski - członkowie. Gratulujemy wyboru oraz życzymy entuzjazmu, świeżości spojrzenia i owocnej pracy na rzecz społeczności ZS1!

 

 

Tradycjnie 14 lutego w ZS 1 pojawili się posłańcy SU  roznoszący pocztę walentynkową. W tym roku SU zorganizował również konkurs na najciekwsze przebranie nawiązujące do słynnych filmowych par lub postaci z lat '80, w ktorym nagrodą były 2 zestawy podwójnych wejściówek do kina. W auli dostępna była również walentynkowa fotobudka. Zdjęcia będą wkrótce dostępne w galerii i na fb szkoły.

 

 

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej na auli naszej szkoły odbyła się uroczystość z udziałem uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół nr 1. Uczniowie klasy 2pc, 4a i 4c zaangażowali się w przygotowanie krótkiego programu pt: "Schooliada". Zabawa trwała około 30 minut i polegała na podawaniu odpowiedzi na pytania wzorem telewizyjnego programu Familiada. Pytania te wcześnniej zadano uczniom kilku klas naszej szkoły w formie ankiety. Obie drużyny - nauczyciele i uczniowie zmierzyli się ze sobą w kilku kategoriach związanych ze szkołą i środowiskiem uczniowskim. Po teleturnieju Samorząd Uczniowski złożył życzenia nauczycielom i pracownikom Zespołu Szkół nr 1, a także wręczył drobne upominki.

Z okazji dnia edukacji narodowej życzymy wszystkim pracownikom Zespołu Szkół nr 1 wiele zdrowia, cierpliwości, radości z wykonywanej pracy, oraz sukcesów na tle zawodowym.

 

Już od dziś, tj. 14 lutego, użytkownicy popularnej aplikacji Snpachat mogą zameldować się gdzie się znajdują poprzez dodanie do zrobionego snapa filtru z geolokalizacją ZS1. Tym samym Michał Hok wygrywa konkurs organizowany przez SU. Przypomiamy, że jego praca zwyciężyła w głosowaniu uczniów ZS1 jako ta, która została zgłoszona jako pierwsza i czekała na przyjęcie przez twórców Snapchata.Michałowi bardzo serdecznie gratulujemy i cieszymy się, że po raz kolejny przyczynił się do rozsławienia naszej szkoły.

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Brak grafik

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar