O samorządzie

Członkami Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2019/2020 są:

Przewodniczący – Wiktoria Rybicka - klasa 3 b
Zastępca – Łukasz Markewka - klasa 3 c
Sekretarz – Mateusz Głowacki - klasa 2 d

Członkowie: Agnieszka Bies - klasa 2 b
  Magdalena Nolewajka - klasa 1 pc4
  Szymon Korbel - 3 b
Opiekunami Samorządu są:

p. Kinga Gurowiec
p. Małgorzata Mzyk - Porada
p. Małgorzata Stępień

Drodzy Uczniowie,

W roku szkolnym 2019/20 postanowiliśmy przeprowadzić w Naszej Szkole kilka akcji oraz imprez, do których jak najbardziej Was zachęcamy.

Proponujemy Wam:

- jak co roku Mikołajki i Walentynki.

- "Talenty ZS 1"- szczegóły wkrótce.

- KORKI – na parterze obok automatów ustawiliśmy skrzynie, gdzie możecie wrzucać korki z napojów. Zebrane korki przekażemy potrzebującym.

Będziemy organizować również imprezy/akcje wynikające z kalendarza. Jednak chcielibyśmy o każdej z nich z Wami rozmawiać. Co miesiąc, będziemy spotykali się w Trójkami Klasowymi, żeby wszystko ustalać wspólnie. Natomiast o terminach takich spotkań będziecie informowani poprzez Naszą szkolną stronę internetową i/lub poprzez naszą gazetkę na I piętrze.  Liczymy na Waszą otwartość i chęć współpracy.

Jeśli macie jakieś pytania bądź propozycje, pytajcie osobiście, piszcie śmiało na FB lub ślijcie maile na: