Nasze działania

18 grudnia nasi wolontariusze  pod opieką p. Beaty Onak i p. Agnieszki Żalek uczestniczyli w konkursie na najładniej ozdobioną choinkę. Wszyscy uczestnicy zostali przywitani na Rajskim Placu przez p. prezydent Sławę Umińskią – Duraj oraz przez ks. Władysława Nieszporka, proboszcza piekarskiej Bazyliki. Po zapoznaniu się z zasadami konkursu przystąpili do losowania jednej z wielu choinek, a następnie do ozdabiania swojego drzewka. Z minuty na minutę choinki  robiły coraz większe wrażenie, nabierając indywidualnego charakteru, zachwycając kreatywnością. Nie było mowy o powtarzalności, a  pomysły naprawdę zaskakiwały samych organizatorów. Uczestnicy dopisali, pogoda również, a radosne poruszenie podczas strojenia z pewnością należy do bezcennych …
Nasza choinka ma barwę niebieską, z ozdobami charakterystycznymi dla technikum informatycznego. Serdecznie zapraszamy wszystkich piekarzan na Rajski Plac przy Bazylice im. Najświętszej Maryi Panny i Świętego Bartłomieja w Piekarach Śląskich. Można tam podziwiać prawdziwą feerię barw i pomysłów na ozdoby, jakimi zostały przystrojone wszystkie choinki. Rajski Plac zamienił się w Rajski Las.
Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 6 stycznia.

 

 

 

 

 


Galeria bieżąca

Brak grafik

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar