Nasze działania

W miniony piątek członkowie Szkolnego Klubu Wolontariusza pod opieką p. Karoliny Madei odwiedzili Miejskie Przedszkole nr 11 w Piekarach Śląskich. Uczniowie w ramach kampanii „Cała Polska Czyta Dzieciom” czytali dzieciom bajki Tuwima i Brzechwy. W podzięce przedszkolaki zaśpiewały im piosenki i bardzo miło pożegnały. Podopieczni byli zachwyceni działaniami naszych uczniów i bardzo prosili o następne odwiedziny.
Uczniowie Łukasz Pawełczyk, Jarosław Augustyn, Klaudia Musialik, Julia Krawczyk oraz Kamila Król wcielili się w kreatywnych nauczycieli wymyślających przeróżne gry i zabawy dla maluchów. Kto wie, być może po tych odwiedzinach, któryś z wolontariuszy odnajdzie powołanie do wykonywania tak pięknego zawodu jakim jest nauczanie dzieci.

Galeria bieżąca

Brak grafik

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar