Nasze działania

W miniony piątek członkowie Szkolnego Klubu Wolontariusza pod opieką p. Karoliny Madei odwiedzili Miejskie Przedszkole nr 11 w Piekarach Śląskich. Uczniowie w ramach kampanii „Cała Polska Czyta Dzieciom” czytali dzieciom bajki Tuwima i Brzechwy. W podzięce przedszkolaki zaśpiewały im piosenki i bardzo miło pożegnały. Podopieczni byli zachwyceni działaniami naszych uczniów i bardzo prosili o następne odwiedziny.
Uczniowie Łukasz Pawełczyk, Jarosław Augustyn, Klaudia Musialik, Julia Krawczyk oraz Kamila Król wcielili się w kreatywnych nauczycieli wymyślających przeróżne gry i zabawy dla maluchów. Kto wie, być może po tych odwiedzinach, któryś z wolontariuszy odnajdzie powołanie do wykonywania tak pięknego zawodu jakim jest nauczanie dzieci.