Nasze działania

 

W środę 18 listopada grupa uczniów należąca do Szkolnego Koła Wolontariatu pod opieką p.Tomasza Walaszka odwiedziła podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowych w Dąbrówce Wielkiej.
Po oprowadzeniu i zapoznaniu się z działalnością Warsztatów, nasi wolontariusze uczestniczyli w zajęciach, w których mogli się wykazać duszą artysty i nie tylko poprzez tworzenie naczyń z ceramiki, witraży, kartek świątecznych i innych ozdób, a także udzielając porad z obsługi programów pakietu Microsoft Office. Podobnie jak podczas poprzednich wizyt spotkaliśmy się miłym i ciepłym przyjęciem.

 


Galeria bieżąca

Brak grafik

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar