Nasze działania

W środę 18 listopada grupa uczniów należąca do Szkolnego Koła Wolontariatu pod opieką p.Tomasza Walaszka odwiedziła podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowych w Dąbrówce Wielkiej.
Po oprowadzeniu i zapoznaniu się z działalnością Warsztatów, nasi wolontariusze uczestniczyli w zajęciach, w których mogli się wykazać duszą artysty i nie tylko poprzez tworzenie naczyń z ceramiki, witraży, kartek świątecznych i innych ozdób, a także udzielając porad z obsługi programów pakietu Microsoft Office. Podobnie jak podczas poprzednich wizyt spotkaliśmy się miłym i ciepłym przyjęciem.