Nasze działania

5 listopada członkowie Szkolnego Klubu Wolontariusza po opieka p. Beaty Onak odwiedzili podopieczne Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego przy Bazylice w Piekarach Śląskich. Ośmiu śpiewających wolontariuszy i grająca na gitarze Katarzyna Wosz przygotowali koncert p.t. „Piosenki znane i lubiane”. W repertuarze były takie utwory jak: „Przeżyj to sam”, „Szklana pogoda”, „Konik”, „Dmuchawce, latawce, wiatr” czy „Czarne oczy”. Ten koncert był nietypowy, ponieważ odbywał się w pokojach podopiecznych. W każdym pomieszczeniu  uczniowie zaśpiewali jedną piosenkę.
Podobnie jak podczas poprzednich wizyt spotkaliśmy się z bardzo miłym przyjęciem. Koncert kończył się wielokrotnymi bisami i zapewnieniami o kolejnej wizycie.