Nasze działania

 

5 listopada członkowie Szkolnego Klubu Wolontariusza po opieka p. Beaty Onak odwiedzili podopieczne Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego przy Bazylice w Piekarach Śląskich. Ośmiu śpiewających wolontariuszy i grająca na gitarze Katarzyna Wosz przygotowali koncert p.t. „Piosenki znane i lubiane”. W repertuarze były takie utwory jak: „Przeżyj to sam”, „Szklana pogoda”, „Konik”, „Dmuchawce, latawce, wiatr” czy „Czarne oczy”. Ten koncert był nietypowy, ponieważ odbywał się w pokojach podopiecznych. W każdym pomieszczeniu  uczniowie zaśpiewali jedną piosenkę.
Podobnie jak podczas poprzednich wizyt spotkaliśmy się z bardzo miłym przyjęciem. Koncert kończył się wielokrotnymi bisami i zapewnieniami o kolejnej wizycie.


Galeria bieżąca

Brak grafik

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar