Nasze działania

W dniu 04.11.2015 r. odbyło się kolejne spotkanie członków SKW realizujących wraz z uczestnikami Warsztatu Terapii Zajęciowej w Piekarach Śląskich teatralną cześć projektu „Razem możemy więcej”. W tym dniu nasi adepci aktorstwa musieli się zmierzyć z trudnym zadaniem improwizacji scenicznych. Uczniowie zostali podzieleni na grupy i przydzielono im zadania polegające na odegraniu scenek pantomimicznych, mówionych i… śpiewanych. Zaangażowanie uczestników jak zwykle zagwarantowało wspaniałą atmosferę i dobrą zabawę.