Nasze działania

W dniu 04.11.2015 r. odbyło się kolejne spotkanie członków SKW realizujących wraz z uczestnikami Warsztatu Terapii Zajęciowej w Piekarach Śląskich teatralną cześć projektu „Razem możemy więcej”. W tym dniu nasi adepci aktorstwa musieli się zmierzyć z trudnym zadaniem improwizacji scenicznych. Uczniowie zostali podzieleni na grupy i przydzielono im zadania polegające na odegraniu scenek pantomimicznych, mówionych i… śpiewanych. Zaangażowanie uczestników jak zwykle zagwarantowało wspaniałą atmosferę i dobrą zabawę.

Galeria bieżąca

Brak grafik

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar