Nasze działania

Za nami kolejna odsłona projektu edukacyjnego "Razem możemy więcej", realizowanego przez Szkolny Klub Wolontariusza. W dniu 28.10.2015r. odbyły się pierwsze zajęcia teatralne, w których wzięli udział uczniowie klas: Ip, IIc, IIIb, IIId, którzy wraz z uczestnikami Warsztatu Terapii Zajęciowej w Piekarach Śląskich przygotowują spektakl integracyjny pod kierunkiem p. Eweliny Dehn i p. Katarzyny Sukiennik. Atmosfera spotkania była wspaniała, a zajęcia ciekawe i niezwykle kreatywne. Następne spotkanie już za tydzień. :)

Galeria bieżąca

Brak grafik

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar