Nasze działania

Za nami kolejna odsłona projektu edukacyjnego "Razem możemy więcej", realizowanego przez Szkolny Klub Wolontariusza. W dniu 28.10.2015r. odbyły się pierwsze zajęcia teatralne, w których wzięli udział uczniowie klas: Ip, IIc, IIIb, IIId, którzy wraz z uczestnikami Warsztatu Terapii Zajęciowej w Piekarach Śląskich przygotowują spektakl integracyjny pod kierunkiem p. Eweliny Dehn i p. Katarzyny Sukiennik. Atmosfera spotkania była wspaniała, a zajęcia ciekawe i niezwykle kreatywne. Następne spotkanie już za tydzień. :)