Nasze działania

Dnia 17 września 2015 roku miałem przyjemność prowadzić imprezę pod tytułem "Wielki Mecz Piłki Nożnej" podlegający pod projekt "Razem możemy więcej!" organizowanej w naszej szkole przez Szkolny Klub Wolontariusza. Po przybyciu uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej wraz z uczniami oraz gronem pedagogicznym zgromadziliśmy się na auli. Po przywitaniu przeze mnie wszystkich gości opiekun Szkolnego Klubu Wolontariusza Pani Beata Onak przybliżyła wizję całego projektu. Potem nadszedł czas na poczęstunek, aby zregenerować siły na mecz. O godzinie 13.30 wszyscy wraz z Prezydent Miasta Piekary Śląskie Panią Sławą Umieńską-Duraj przeszliśmy na profesjonalne boisko znajdujące się za naszą szkołą. Kolejnie nastąpiło przedstawienie składów oraz sędziów spotkania. A byli to: główny arbiter Pan Robert Krajcer wraz z sędziami liniowymi Panem Dariuszem Kempysem i Sebastianem Ziębaczem. Pierwszy gwizdek, wszyscy gorliwie obserwowali przebieg meczu. W przerwie pomiędzy połowami klasa policyjna zaprezentowała pokaz samoobrony, który był oglądany z wielkim zaciekawieniem. Ostatecznie mecz zakończył się sprawiedliwym remisem (5:5). Pani Prezydent rozdała pamiątkowe medale oraz dyplomy. Mam nadzieję że dzisiejsze spotkanie było początkiem wielu ciekawych inicjatyw, gdzie nasza szkoła będzie współpracować z uczestnikami Warsztatów Terapii Zajęciowej. Daniel Pliszka


 

Galeria bieżąca

Brak grafik

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar