Nasze działania

 

W czwartek 28 maja w naszej szkole gościła pani Marta Węgiel animatorka projektu „Obywatele Planety A”. Opowiedziała członkom Szkolnego Klubu Wolontariusza o projekcie oraz poprowadziła warsztaty dotyczące wolontariatu.
 „Obywatele Planety A” to innowacyjny projekt realizowany przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Społeczności Lokalnej Mocni Razem w Katowicach w ramach programu Obywatele dla Demokracji. W ramach projektu animatorzy kształtują wśród uczniów szkół średnich postawy obywatelskie i prospołeczne. Dostarczają wiedzę m.in. na temat praw człowieka, mowy nienawiści.
Bardzo dziękujemy za ciekawe zajęcia i czekamy na ponowną wizytę.


Galeria bieżąca

Brak grafik

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar