Nasze działania

W czwartek 28 maja w naszej szkole gościła pani Marta Węgiel animatorka projektu „Obywatele Planety A”. Opowiedziała członkom Szkolnego Klubu Wolontariusza o projekcie oraz poprowadziła warsztaty dotyczące wolontariatu.
 „Obywatele Planety A” to innowacyjny projekt realizowany przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Społeczności Lokalnej Mocni Razem w Katowicach w ramach programu Obywatele dla Demokracji. W ramach projektu animatorzy kształtują wśród uczniów szkół średnich postawy obywatelskie i prospołeczne. Dostarczają wiedzę m.in. na temat praw człowieka, mowy nienawiści.
Bardzo dziękujemy za ciekawe zajęcia i czekamy na ponowną wizytę.