Nasze działania

W dniach 26 i 27 marca w naszej szkole odbył się Kiermasz Wielkanocny zorganizowany przez SKW i PCK. Sprzedawaliśmy ozdoby wielkanocne wykonane przez członków Szkolnego Klubu Wolontariusza oraz ciasta upieczone przez nauczycieli naszej szkoły. Zebraliśmy 560 zł. Za zebrane pieniądze przygotowaliśmy sześć paczek wielkanocnych dla uczniów naszej szkoły, którzy mają bardzo trudną sytuacje finansową w domu. W paczce znalazły się artykuły żywnościowe m.in. herbata, kawa, konserwy, słodycze. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które odwiedziły nasz kiermasz. Dyrekcji, nauczycielom, pracownikom szkoły oraz uczniom życzymy wesołych świąt Wielkiej Nocy – Szkolny Klub Wolontariusza i PCK.

Galeria bieżąca

Brak grafik

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar