Nasze działania

W dniach 26 i 27 marca w naszej szkole odbył się Kiermasz Wielkanocny zorganizowany przez SKW i PCK. Sprzedawaliśmy ozdoby wielkanocne wykonane przez członków Szkolnego Klubu Wolontariusza oraz ciasta upieczone przez nauczycieli naszej szkoły. Zebraliśmy 560 zł. Za zebrane pieniądze przygotowaliśmy sześć paczek wielkanocnych dla uczniów naszej szkoły, którzy mają bardzo trudną sytuacje finansową w domu. W paczce znalazły się artykuły żywnościowe m.in. herbata, kawa, konserwy, słodycze. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które odwiedziły nasz kiermasz. Dyrekcji, nauczycielom, pracownikom szkoły oraz uczniom życzymy wesołych świąt Wielkiej Nocy – Szkolny Klub Wolontariusza i PCK.