Nasze działania

Wczoraj, 12 marca, członkowie Szkolnego Klubu Wolontariusza uczestniczyli w wykładzie i warsztatach w ramach projektu „Wolontariat? Gram w to…”. Naszym gościem była pani Milena Skupień, koordynator z Centrum Wolontariatu w Katowicach, która poprowadziła zajęcia. W ramach projektu przygotowujemy się do II misji. Naszym zadaniem jest przeprowadzić akcje przeciwdziałające dyskryminacji oraz wykluczeniu społecznemu. Podczas warsztatów dowiedzieliśmy się jakich obszarów może dotyczyć dyskryminacja (płeć, rasa, narodowość, religia, światopogląd, poglądy polityczne, niepełnosprawność, wiek, orientacja seksualna, stan cywilny oraz rodzinny). Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny. Zgodnie z Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej wszyscy są równi wobec prawa.
W ramach tej misji planujemy zorganizować w naszej szkole Dzień Tolerancji. Zapraszamy wszystkich,  którzy chcieliby wziąć udział w tej akcji.


Galeria bieżąca

Brak grafik

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar