Nasze działania

 

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra po raz 23. W tym roku fundacja Jurka Owsiaka zbiera pieniądze dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów. Na ulicach kwestuje 120 tysięcy wolontariuszy - nie tylko w Polsce, ale również na świecie.
Również nasza szkoła zagrała wspólnie z orkiestrą. W piątek, 9 stycznia 2015r. członkowie Szkolnego Klubu Wolontariusza przeszli po całej szkole i zbierali pieniądze do puszek. Zebrane w ten sposób fundusze zostały przekazane na rzecz orkiestry do sztabu miejskiego.
Serdecznie dziękujemy wszystkim,  którzy włączyli się do  akcji!!!

 


Galeria bieżąca

Brak grafik

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar