Nasze działania

 

16 grudnia grupa członków Szkolnego Klubu Wolontariusza pod opieka p. Beaty Onak odwiedziła podopieczne Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Piekarach Śląskich. Była to wizyta świąteczna. Uczniowie przygotowali koncert kolęd i pastorałek przy akompaniamencie gitar. Podczas wspólnego kolędowania nikt nie wstydził się wzruszenia. Pamiątką naszej wizyty było sianko wigilijne z życzeniami, pięknie opakowane przez nasze uczennice, którymi obdarowaliśmy pensjonariuszki Zakładu. Atmosfera spotkania była pełna ciepła i radosnego oczekiwania w duchu nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia

.

 


Galeria bieżąca

Brak grafik

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar