Nasze działania

 

Członkowie Szkolnego Klubu Wolontariusza wraz z cała społecznością szkolną włączyli się do akcji „Piekarzanie pomagają Piekarzanom”. Przez cały tydzień zbieraliśmy artykuły żywnościowe, środki higieniczne, zabawki, ubrania. Wszystko to, co chcieliby otrzymać w świątecznej paczce najbardziej potrzebujący mieszkańcy naszej miejscowości.
Akcja Urzędu Miasta odbywa się po raz szósty. Idea akcji sprowadza się do bardzo prostego przesłania – pomóc tym, którzy tego potrzebują, a często wstydzą się o pomoc poprosić. Ma za zadanie wesprzeć rodziny w trudnej sytuacji materialnej.
W Zespole Szkół nr 1 zebraliśmy cztery duże pudła żywności, ogromny worek zabawek i pluszaków oraz wiele środków czystości. Dziękujemy wszystkim darczyńcom.


Galeria bieżąca

Brak grafik

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar