Nasze działania

"Czasem wdzięczność trudno jest ubrać w słowa…
Wtedy proste – dziękujemy – zawiera  wszystko co chcemy wyrazić."

5 grudnia w naszej szkole odbyło się uroczyste spotkanie SKW z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza.  Było okazją do wyrażenia słów uznania i podziękowania. Nasze spotkanie swoją obecnością zaszczycił p. wicedyrektor Jan Pusiak, który podziękował młodzieży za bezinteresowną pomoc i zaangażowanie w pracę, którą wykonuje się za darmo, z potrzeby serca.
Mnogość i różnorodność działań, w jakie zaangażowali się wolontariusze zrzeszeni w naszym Klubie przy ZS1 w Piekarach Śląskich, świadczy o tym, iż ci młodzi ludzi odznaczają się wielką wrażliwością na potrzeby drugiego człowieka. Ta wspaniała młodzież wraz ze swymi opiekunami, p. Beatą Onak, p. Małgorzatą Mzyk – Poradą oraz z p. Tomaszem Walaszkiem, zawsze gotowa jest dać innym pomocne ręce, gorące i szczere serca, niegasnący zapał i entuzjazm, czas i nadzieję. W zamian otrzymują satysfakcję i radość z dobrze wypełnionego obowiązku wobec drugiego człowieka.
Dla tych najaktywniejszych wolontariuszy nagrodą za tą bezcenną pracę był wyjazd do kina na film p.t. „Bogowie” częściowo ufundowany przez szkołę.
Podczas uroczystości ogłoszono wyniki konkursu na logo SKW. Zwycięzcą został Mateusz Zięba z kl. a. Z rąk p. wicedyrektora otrzymał nagrodę książkową  i dyplom.

 

 

Galeria bieżąca

Brak grafik

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar