Nasze działania

"Człowiek jest wspaniałą istotą nie  z powodu dóbr, które posiada, ale jego czynów. Nie ważne jest to co ma, ale czym się dzieli z innymi" Jan Paweł II

Jak co roku 6 grudnia Mikołaje na motorach przejechali ulicami Piekar Śląskich i przywieźli prezenty dla podopiecznych Domu Dziecka. Wolontariusze wraz z całą społecznością szkolną mogli poczuć się jak Świety Mikołaj. Postanowili pomóc Motomikołają. Przez trzy dni w naszej szkole odbywała się zbiórka słodyczy. Uzbieraliśmy ponad 30 czekolad, około 30 paczek ciastek, mnóstwo batoników i innych słodkości. Dziękujemy wszystkim darczyńcom. Mamy nadzieję, że te święte będą słodkie dla Wszystkich.