Nasze działania

"Człowiek jest wspaniałą istotą nie  z powodu dóbr, które posiada, ale jego czynów. Nie ważne jest to co ma, ale czym się dzieli z innymi" Jan Paweł II

Jak co roku 6 grudnia Mikołaje na motorach przejechali ulicami Piekar Śląskich i przywieźli prezenty dla podopiecznych Domu Dziecka. Wolontariusze wraz z całą społecznością szkolną mogli poczuć się jak Świety Mikołaj. Postanowili pomóc Motomikołają. Przez trzy dni w naszej szkole odbywała się zbiórka słodyczy. Uzbieraliśmy ponad 30 czekolad, około 30 paczek ciastek, mnóstwo batoników i innych słodkości. Dziękujemy wszystkim darczyńcom. Mamy nadzieję, że te święte będą słodkie dla Wszystkich.

 

 

 

Galeria bieżąca

Brak grafik

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar