Nasze działania

 

Ruszył projekt „Wolontariat? Gram w to!”. 6 listopada 2014 roku odbyło się pierwsze spotkanie w ramach projektu do którego przystąpił nasz Szkolny Klub Wolontariusza. Animatorka Milena Skupień z Regionalnego Centrum Wolontariatu w Katowicach opowiedziała nam o projekcie, o tym co się będzie działo i jakie będą jego etapy. W ramach projektu powstanie portal o wolontariacie szkolnym, znajdzie się na nim m.in. baza wiedzy (jak założyć i prowadzić szkolny klub wolontariatu), a także relacje z akcji wolontariackich. Na łamach tego portalu będziemy mogli pochwalić się swoimi działaniami. Powstaną webinaria, czyli szkolenia online dla wolontariuszy. Częścią projektu jest również akcja „Mowa nienawiści” - trudny temat, który będzie jednym z kluczowych w projekcie oraz serce projektu, czyli... gra!
Partnerem projektu jest Islandzki Czerwony Krzyż. Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

 

 

 


Galeria bieżąca

Brak grafik

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar