Nasze działania

27 czerwca po uroczystym rozdaniu świadectw, odbyło się ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie Szkolnego Klubu Wolontariusza. Podsumowaliśmy działalność Klubu, powspominaliśmy nasze akcje i wyjścia, zjedliśmy pyszne pączki. Rozdane zostaly dyplomy i yróżnienia. Tytuł Wolontariusza Roku 2013/14 otrzymała uczennica kl. III c Weronika Cyroń. Z 35 członków Klubu wyróżnienia za swoją pracę otrzymali: Karolina Alcer i Marta Michalska z kl. II c oraz Monika Drewniak i Adraian Kiełbasa z kl. I p. Opiekun SKW pani Beata Onak podziękowała wszystkim za wspaniałą współpracę. Do podziękowań dołączyła się Pani Dyrektor Jolanta Gottwald, która zaszczyciła swoją obecnością nasze spotkanie. Wszystkim życzymy miłych wakacji, a we wrześniu zapraszamy obecnych i nowych członków do SKW.