Nasze działania

27 czerwca po uroczystym rozdaniu świadectw, odbyło się ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie Szkolnego Klubu Wolontariusza. Podsumowaliśmy działalność Klubu, powspominaliśmy nasze akcje i wyjścia, zjedliśmy pyszne pączki. Rozdane zostaly dyplomy i yróżnienia. Tytuł Wolontariusza Roku 2013/14 otrzymała uczennica kl. III c Weronika Cyroń. Z 35 członków Klubu wyróżnienia za swoją pracę otrzymali: Karolina Alcer i Marta Michalska z kl. II c oraz Monika Drewniak i Adraian Kiełbasa z kl. I p. Opiekun SKW pani Beata Onak podziękowała wszystkim za wspaniałą współpracę. Do podziękowań dołączyła się Pani Dyrektor Jolanta Gottwald, która zaszczyciła swoją obecnością nasze spotkanie. Wszystkim życzymy miłych wakacji, a we wrześniu zapraszamy obecnych i nowych członków do SKW.

Galeria bieżąca

Brak grafik

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar